Happy jak dva grepy

23. února 2018 v 18:21 | Zuzka |  Vylévání mého srdíčka
Tak jo, asi si říkate "WTF?! Nepsala ta holka ještě minulý týden, jak je beznadějně v depresích?" a ano, máte pravdu. ALE! V mém životě se od té doby stala obrovská změna. Tento týden jsem byla šokovaná dvěma lidmi (hihi, nejsem si 100% jistá, jestli je to dobře vyskloňovaný), kteří mě neskutečně, ale neskutečně zklamaly a ač mi byli velice blízcí a já si myslela, že je znám, udělala jsem obrovskou chybu, že jsem jim kdy důvěřovala a už nikdy v životě s nimi nechci mít nic společného.
Nejspíš si říkáte "A z toho jsi tak nadšená?" a odpověď zní ano, jsem. Potom, co jsem se to dozvěděla jsem měla pocit, že probrečím celý zbytek svého života. Ale pak jsem si řekla, že mi ty dotyčné osoby můžou políbit ehm zadnici. A prostě jsem si řekla, že já nemám důvod pro takové idioty brečet, a tak jsem neuronila ani slzičku (a jsem za to na sebe právem pyšná).
Začala jsem nějakým fakt neznámým důvodem milovat život a svět a všechno (takže bych jim vlastně měla být i tak trochu vděčná xD). Začala jsem cvičit, koukat na to, jak je svět úžasnej a naprosto se mi otevřely oči. Nezáleží na tom, co si o vás jiní myslí :) Nejdůležitější je, co si o sobě myslíte vy a jak se vnímáte.
Nejsem se sebou na 100% spokojená. Je spousta věcí, který na sobě nesnáším :D (jizva, moje pusa věčně reagující na cokoli alergií, ale taky mojí přehnanou důvěru, přetvařování,...) ale mám před sebou ještě spoustu let, kdy to všechno můžu vylepšit :) a taky že to plánuju :D A ty roky si plánuju užít :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi sami sebe?

Ano
Ne
Jak kdy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama